Zahradní místnosti se těší stále větší oblibě

Ačkoliv jsou v Česku stále oblíbené zimní zahrady, stoupá obliba také tzv. zahradních místností. Vlastně se jedná o dřevěný domek, umístěný na zahradě, který můžete využít prakticky k čemukoliv. Někteří lidé zahradní místnost využívají k pěstování rostlin nebo ke scházení s přáteli v nepříznivém počasí. Zahradní místnosti však mají mnohem širší využití.

Kancelář

Kdo by se nechtěl projít do kanceláře skrz svou nádhernou zahradu? Oddělit domácí a pracovní prostor, když pracujete home office, doporučují snad všichni odborníci a zahradní místnosti jsou k tomuto účelu ideální. Zahradní místnosti jsou většinou postaveny tak, aby se v nich udrželo teplo i v chladnějším počasí. Pokud máte možnost pracovat z domova, je to perfektní využití.

Umělecké studio

Zahradní studio je podobné jako zahradní kancelář. Kromě toho je to prostor pro kreativitu. Spisovatelé, fotografové, malíři a sochaři ocení přirozené světlo zahradních pokojů. Kromě toho umělci potřebují nejen místo k vytvoření, ale také inspiraci. Co je lepší múza než rozkvetlé jaro, léto plné zeleně, barevný podzim a bílá zima?

 

Domácí posilovna

Přirozené světlo a snadná regulace teploty v zahradních místnostech z nich činí ideální místo pro vaší domácí posilovnu.  Cvičení v přírodě bude každého bavit mnohem více než v neosobní posilovně.

Hudební místnost

Hrajete na hudební nástroj a vaše cvičení obtěžuje zbytek rodiny? Máte kapelu a nevíte, kde zkoušet vaše „hity“? Zahradní místnost je perfektním řešením pro každého milovníka hudby.

Herní místnost

Herní místnosti jsou skvělé pro děti i dospělé! Ve skutečnosti je to jedno z nejúžasnějších využití pro zahradní místnosti. Použijte tuto místnost pro rodinnou herní noc, uspořádejte víkendový herní turnaj. Zkrátka cokoliv. Příležitosti k hraní v zahradní místnosti jsou nekonečné.

Bar

Chtěli jste někdy svůj vlastní bar, ale nemáte doma prostor? Podívejte se ven! To je skvělé využití pro zahradní místnosti. Bar si můžete navrhnout zcela podle sebe. Bude v námořnickém duchu nebo retro s neónovými nápis. Je to zcela na vás.

Knihovna

Velkou knihovnu si přeje mít mnoho lidí, ale nemá k tomu dostatek prostoru. Police na knihy zabírají spoustu místa, ovšem v zahradní místnosti je pro ně místa dost. Nejenže budete mít klidné, klidné místo ke čtení, ale budete také dobře vidět v přirozeném světle.